Szukasz portalu informacyjnego w Holandii? Nie znasz języka, a chcesz być na bieżąco z newsami? Serwis Głos Polski jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tam najświeższe informacje z kraju tulipanów, setki aktualnych ofert pracy, ogłoszenia wynajmu mieszkania, spis polskich biur rachunkowych. Kilkadziesiąt tematycznych kategorii, które aktualizowane są codziennie, zainteresują Cię do odwiedzenia jednego z największych stron w Holandii prowadzonych po polsku. Dołącz do społeczności przebywającej na emigracji. Docieramy do ponad 200 tys. Polaków w Holandii!

Znajdź pracę łatwiej niż myślisz. Wiele ofert pracy w Głosie Polskim bez znajomości języka

Oferty pracy w Holandii z pewnością Cię zainteresują. Nie musisz posiadać dużego doświadczenia i znać języka niderlandzkiego. W tym kraju przebywa wielu pracowników, którzy tak jak Ty wyjechali za granicę w ciemno, nie znając nikogo. Teraz forma znalezienia pracy w Holandii nieco się zmieniła. Powstały agencje pracy, które organizują transport, zakwaterowanie i wszelkie formalności, a nawet same bezpośrednio kontaktują się z pracodawcą. Polacy najczęściej znajdują zatrudnienie w branży rolniczej, ogrodniczej, budowlanej i przemysłowej. Pracują jako magazynierzy, sprzątaczki, pracownicy biurowi czy fizyczni. Sprawdź najnowsze oferty i znajdź dobrą pracę z Głosem Polskim.

Informacje z Holandii – o tym przeczytasz na portalu

Blisko kilkadziesiąt kategorii czeka na Ciebie na https://glospolski.nl/. Artykuły tematyczne powstają dzięki rzetelnym i doświadczonym dziennikarzom. To przede wszystkim informacje ze świata polityki, sportu, gospodarki, zdrowia czy finansów. Teksty są treściwe, bogate w wiedzę i wyczerpujące. Za ich sprawą będziesz na bieżąco z sytuacją w Holandii. Odwiedź nasz serwis i pomóż nam docierać do szerszego grona odbiorców. Aktualności, wydarzenia, wiadomości – to znajdziesz na GlosPolski.nl.