Poszukujesz sprawdzonego i przede wszystkim skutecznego urządzenia do salonu kosmetycznego? Chcesz, aby Twoi klienci wychodzili z wizyty zadowoleni, piękni i z uśmiechem na twarzy? Jeśli tak, to musisz zapewnić lekarzom i personelowi profesjonalny sprzęt z pionierskimi technologiami. PCZK oferuje kompleksowe wyposażenie gabinetu kosmetycznego, posiadający niezbędne certyfikaty i skuteczność potwierdzoną badaniami. Zapoznaj się z ofertą sklepu PCZK.

PCZK – dystrybutor urządzeń kosmetycznych w Polsce

Przed zakupem urządzenia kosmetycznego, masz możliwość, na bezpłatny pokaz, wraz z omówieniem funkcji urządzenia, parametrów technicznych, wskazań i przeciwwskazań do zabiegów oraz przyszłych efektów. Spotkanie z przedstawicielem odbywa się w Twoim salonie, aby w komfortowych warunkach zaprezentować to, co sprzęt do medycyny estetycznej ma najlepsze.

PCZK – wyposażenie salonów kosmetycznych oferuje już od ponad 10 lat. To przede wszystkim pionierskie pionierskie rozwiązania z zakresu diagnostyki skóry, modelowania sylwetki, odmładzania twarzy i leczenia trądziku. Misją marki PCZK jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla personelu salonu kosmetycznego.

Kombajny kosmetyczne – urządzenia wszechstronne, zajmujące mało miejsca

Kombajny kosmetyczne pod kątem finansowym są opłacalne. Ze względu na swoje możliwości, mogą one wykonywać nawet 8 zabiegów, np. peeling kawitacyjny, światłoterapia LED, sonoforeza, galwanizacja dwubiegunowa, ultradźwięki, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa i dermomasaż. Oznacza to, że nie jesteśmy zmuszeni do zakupu osobno każdego z urządzeń wykonujących takie zabiegi. Kombajny zajmują niewiele miejsca i mogą być transportowane pomiędzy pomieszczeniami. W PCZK znajdziesz kilkanaście rodzajów kombajnów kosmetycznych, a nawet stworzyć swój, zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i sprawdzenia oferty PCZK!