Wśród rekomendowanych metod na skuteczną walkę z tkanką tłuszczową wymienia się przede wszystkim kriolipolizę. Aparat do kriolipolizy dostępny w gabinetach kosmetycznych, jak również w gabinetach lekarskich, pozwoli nam na zgubienie zbędnego tłuszczu i poprawienie naszej sylwetki. Jak działa aparat do kriolipolizy? Czy efekty widoczne są od razu?

Jak działa aparat do kriolipolizy?

Kriolipoliza jest zabiegiem, który przy pomocy niskich temperatur pozwala na trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych, czego efektem jest ich usuwanie z organizmu na stałe. Aparat do kriolipolizy pozwoli na bezpieczny i bezbolesny zabieg, którego efektem będzie wysmuklona sylwetka i lepsze samopoczucie. Aparat do kriolipolizy posiada głowicę, która przykładana jest do wybranej partii ciała: brzucha, ud, bioder, pleców. Skóra jest zasysana i przez okres 40-60 minut oddziałuje się na nią niskimi temperaturami. Sam zabieg nie powoduje bólu czy uczucia dyskomfortu, jedynie chłód. Po jego zakończeniu pacjent może bezpiecznie iść do domu. 

Aparat do kriolipolizy – kiedy widoczne są efekty?

Efekty działania urządzeń takich jak aparat do kriolipolizy widoczne są po 4-6 tygodniach. Jest to czas w którym organizm usuwa obumarłe komórki tłuszczowe, a organizm się regeneruje. Najlepsze efekty są kiedy proces kriolipolizy stosowany jest na partiach skóry, gdzie tkanka tłuszczowa nie jest gruba. W przypadku, kiedy tkanki tłuszczowej jest więcej konieczne może okazać się powtórzenie zabiegu. 

Zabieg kriolipolizy to obecnie jeden z najchętniej wybieranych w gabinetach kosmetycznych oraz lekarskich. Wysoka skuteczność w walce z tkanką tłuszczową stawia ten zabieg wśród najlepszych, wykonywanych w Polsce. Kriolipoliza daje fenomenalne rezultaty i pozwala cieszyć się figurą bez tłuszczu!

https://3dwnetrza.pl https://www.gama-sklep.com.pl/a/10-jak-tanio-urzadzic-salon https://swiatliteracki.com.pl