Zadbane paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. Teraz można mieć je zawsze piękne, zdrowe, schludne, ponieważ w każdym większym i mniejszym mieście bez problemu uda się znaleźć gabinet kosmetyczny, w którym wykonywane są zdobienia paznokci. Można zdecydować się na różne metody, na przykład hybrydę, żel lub paznokcie tytanowe.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Popularne hybrydy to jedna z metod zdobienia paznokci. Jest niezwykle trwała, daje doskonałe rezultaty wizualne. Paznokcie są twarde, błyszczące, można nadać im pożądany kształt, na przykład opiłować na kwadratowo lub owalnie. Nawet, jeżeli z natury posiada się kruche i łamliwe paznokcie, dzięki metodzie hybrydowej można je przedłużyć.

Dłonie będą prezentowały się wtedy wspaniale. Zupełnie nie widać, że paznokcie są wydłużone, ponieważ metoda hybrydowa zdobienia paznokci nie ma nic wspólnego z tipsami. Dłonie wyglądają zatem naturalnie, subtelnie. Bardzo duży wybór kolorów emalii do paznokci, które są stosowane w tej metodzie zdobienia, pozwala na uzyskanie efektu, jaki się pragnie. Można mieć paznokcie kolorowe, zdecydować się na barwy naturalne lub na manicure francuski.

Dla kogo metoda hybrydowa zdobienia paznokci?

Kto może zdecydować się na ten sposób zdobienia paznokci? Tak naprawdę każdy. Z reguły nie ma większych przeciwwskazań. Od czasu do czasu zdarzają się uczulenia na hybrydy, jednak z reguły dzieje się to wtedy, gdy paznokcie zdobi się w domu. Dlaczego? Dlatego, że jakość kosmetyków oraz akcesoriów używanych do hybrydy domowej najczęściej jest niższa niż produktów, które są stosowane przez profesjonalistki.

Jedynie kobiety w ciąży muszą pamiętać o tym, że przed porodem trzeba zdjąć paznokcie hybrydowe. Dlaczego? Zwracają na to uwagę lekarze oraz położne. Specjaliści w czasie porodu obserwują kolor paznokci, bo w ten sposób mogą dostrzec pierwsze oznaki niedotlenienia.

Trwałość metody hybrydowej

Metoda hybrydowa jest bardzo trwała. Wystarczy umówić się do manikiurzystki raz na 3 tygodnie. Jeżeli paznokcie rosną bardzo szybko, można umawiać się co dwa tygodnie. Przez cały ten czas emalia będzie pięknie się trzymać, nie straci intensywności koloru, blasku.

Paznokcie ozdobione za pomocą metody hybrydowej prezentują się bardzo elegancko. Warto w ten sposób zadbać o siebie wtedy, gdy dłonie są ważnym elementem wizerunku osobistego. Manikiurzystka zadba nie tylko o to, aby emalia doskonale się prezentowała, ale też zajmie się skórkami wokół płytki paznokcia. Dłonie będą zadbana, eleganckie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.