Remont łazienki wymaga dokonania wyborów – nierzadko bardzo kosztownych. Ceramika powinna być trwała, stylowa i praktyczna. Czy Deante łączy w sobie te cechy?

Mały czy duży remont łazienki? Do każdego z nich przyda się odpowiednia ceramika

Renowacja łazienki zwykle wiąże się ze sporymi zmianami oraz niemałymi wydatkami. W końcu zakup kabiny prysznicowej, miski do WC lub umywalki nie jest czymś, czego dokonuje się z dnia na dzień, bez planowania. Tego typu większe inwestycje warto dobrze przemyśleć, bowiem ceramika ma służyć na lata.

Lekkie odświeżenie wnętrza łazienki również wymaga odpowiednich wyborów – tym razem jednak mniej kosztownych. Deante oferuje części zamienne, deski sedesowe, a nawet meble, dzięki którym w szybki i prosty sposób można odnowić łazienkę i poczuć się w niej komfortowo.

Na każdy gust

Ceramika Deante wpisuje się w różnorodne gusta. Coś dla siebie mogą znaleźć zarówno fani nowoczesnych rozwiązań, jak i preferujący klasykę. Sporą popularnością cieszą się umywalki, miski bidetowe oraz armatura prysznicowa w ciemnych kolorach. Takie rozwiązania zdecydowanie wyróżniają się na tle białych elementów, które można zobaczyć w większości łazienek. Stawiając na ceramikę Deante w szarych lub czarnych odcieniach, można wprowadzić do wnętrza nieco oryginalności i poprawić ogólną estetykę – na ciemnych akcesoriach zabrudzenia są mniej widoczne.

W ofercie ceramiki od Deante można znaleźć również proste i minimalistyczne rozwiązania, które dopasowują się do każdego mieszkania. Tradycjonaliści mogą liczyć na białe i metaliczne akcesoria. Z kolei osoby, które lubią retro style odnajdą się w złotym świecie łazienkowym. Przyciski spłukujące, baterie, syfony, lampy lub kabiny prysznicowe w tym kolorze sprawią, że będzie można poczuć się jak w pałacu.

Praktycznie czy estetycznie? Nie musisz wybierać

Ceramika Deante łączy w sobie dwa kluczowe aspekty – jest użyteczna oraz gustowna. W tym przypadku nie trzeba wybierać pomiędzy komfortem a prezencją, bowiem elementy instalacji oraz akcesoria można dopasowywać według własnych preferencji. Co więcej, szeroka dostępność części zamiennych pozwala dobrać konkretną rzecz w taki sposób, że nie wyróżnia się ona na tle pozostałych i tworzy spójny obraz łazienki.

Warto podkreślić, że w ofercie Deante znajdują się również środki czystości. Specjalistyczne preparaty pozwalają zadbać o ceramikę, skutecznie usuwając zabrudzenia i pielęgnując powierzchnię. Dzięki temu łazienka lśni, a jej wyposażenie służy latami. W ofercie chemii od Deante znaleźć można m.in. produkty do zlewozmywaków granitowych i stalowych, a także uniwersalne płyny do czyszczenia łazienek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceramika Deante.